Autorská práva

Textový obsah webu www.vinarnik.cz je autorským vlastnictvím autora webu www.vinarnik.cz. Veškeré texty jsou k dispozici k dalšímu použití pouze se svolením autora za podmínek stanovených vzájemnou dohodou o využití tohoto obsahu. V případě, že máte zájem o využití obsahu tohoto webu, kontaktujte nás na redakce@vinarnik.cz.

Informace o jednotlivých vinařských akcích uvedené v Kalendáři vinařských akcí (http://www.vinarnik.cz/hb-aktuality/) vycházejí z poskytnutých informací pořadateli jednotlivých akcí. Provozovatel webu www.vinarnik.cz neručí za správnost uvedených poskytnutých informací, ani není pořadatelem těchto akcí.

Použitý fotografický materiál na webu www.vinarnik.cz pochází buď z archivu autora, od jiných autorů, kteří dali s použitím materiálu souhlas a od dobrovolných přispěvatelů, kteří dali svůj fotografický materiál k dispozici k volnému využití na Internetu. Pokud jste mezi použitými fotografiemi nalezli svoji fotografii a nesouhlasíte s jejím použitím na webu www.vinarnik.cz, sdělte nám to a tento obsah bude z webu odstraněn.


Poslední novinky a zajímavosti:

| tisk | pdf |

autor: Jan Bretl