4. Festival Vína Liberec
(31. 8. 2019)

Dva roky utekly jako voda, FVL#4 se pomalu začíná probouzet z dvouletého spánku a my pro vás načrtáváme kontury čtvrtého ročníku: fúze výborného vína, skvělé gastronomie a kvalitní hudby jsou pilíře, na kterých je Festival Vína Liberec již tradičně postaven.

Místo: Kulturní centrum Vratislavice 101010, Nad Školou 1675, 463 11 Liberec
Termín: 31. 8. 2019, 11:00 - 23:00

Dějištěm největší vinné události v libereckém regionu se opět stane Kulturní centrum 101010 ve Vratislavicích. V sobotu 31. srpna 2019 budou ‚desítky‘ hostit plejádu vinařů, kteří představují tuzemský vinařský Olymp, a jejichž vína leží na samé špičce pomyslné pyramidy tuzemských vín.

Festival Vína Liberec je událost, v níž se dokonale propojují umělecké světy, pokud tedy víno můžeme nazývat uměním. My jsme přesvědčeni, že stejně jako je pro sochaře uměním jeho socha nebo pro muzikanta píseň, kterou složil, pro vinaře je uměním víno, které sám zasadil, vypěstoval, vyrobil a nakonec s ním zaujmul, zlákal a oslnil. Víno je umění, ale i vášeň a emoce….světy, které se vzájemně doplňují. Víno inspirovalo mnoho umělců při psaní, komponování, malování, sochání, režírování a při mnoha dalších uměleckých činnostech. My chceme, aby se tyto světy v jeden den prolnuly a přinesly co největší kulturní zážitek a pozitivní vibrace.

Kontaktní informace: http://www.festivalvinaliberec.cz/


Poslední novinky a zajímavosti:

| tisk | pdf |

autor: Jan Bretl