Retro vinobraní a Mistrovství ve sběru hroznů
(18. 9. 2021)

Přijeďte v září do Valtic na Retro vinobraní a Mistrovství světa ve sběru hroznů. Oblečte si montérky, zástěry, rádiovky i šátky jako správní brigádníci z 50.-60. let. Retro vinobraní je hlavně zábava. Nafasujete od nás nůžky, kýble a hurá do vinohradu sbírat! Vybavte se kvalitními rukavicemi, někdy je to v boji o rekord o prsty!! :-)

Místo: Areál Vinařství Château Valtice
Termín: 18. 9. 2021 od 8:30 hod.

Vzhledem k tomu, že počet účastníků na tuto populární akci je omezen, je potřeba provést včasnou rezervaci na uvedeném webu.

Retro vinobraní začíná vždy v areálu vinařství Château Valtice - Vinné sklepy Valtice, na Vinařské ulici 407. Při zápisu brigádníků se můžete občerstvit čerstvým burčákem. Přepravíme Vás do vinohradu, kde si dáte malou rozcvičku a nasbíráte si na rozehřátí pár kýblů hroznů. Abyst se náročnou prací nezničili, dostanete od nás oblíbenou svačinku, chleba se škvarkovou pomazánkou. Někteří věrní sběrači jezdí na Retro vinobraní snad hlavně kvůli této lahůdce. V naší kuchyni ji umí opravdu na jedničku!

 

Na závěr retro vinobraní od nás dostanete ještě ve vinohradě poctivý guláš s chlebem z naší závodní jídelny, jako odměnu za tu namáhavou dřinu :-) Chvíli Vás necháme odpočívat, ale hned odpoledne pokračujeme...

...po Retro vinobraní a Mistrovství světa ve sběru hroznů následuje ZÁMECKÝ KOŠT VÍN.

Zápisné: 100 Kč (nutno uhradit dopředu). Nutná rezervace předem i z důvodu zajištění pracovních pomůcek (kýble, nůžky). Vlastní nůžky či nůž vítány.

Kontaktní informace a rezervace: https://www.vsvaltice.cz/RETRO-VINOBRANI-a-Mistrovstvi-sveta-ve-sberu-hroznu/

 


Poslední novinky a zajímavosti:

| tisk | pdf |

autor: Jan Bretl