Vinařství roku 2019
(30. 1. 2020)

10. ročník prestižní vinařské soutěže o titul Vinařství roku 2019 vyhlašuje Svaz vinařů ČR společně s Národním vinařským centrem a za podpory Vinařského fondu.

Místo: Brno, Výstaviště - Pavilon A3 - Rotunda
Termín: 30. 1. 2020

Na rozdíl od jiných vinařských soutěží v ČR se statut soutěže zakládá na komplexním posuzování vinařských společností – nejen na základě kvality vína, ale také podle toho, jak svým podnikáním přispívají k pozvednutí, rozvoji a modernizaci oboru vinařství.

Vinařství soutěží ve třech kategoriích – malá, střední a velká vinařství. Z nich vzejde absolutní vítěz.

Svaz vinařů uděluje titul „Vinařství roku“ vinařství, které svým podnikáním v oboru nadmíru pozitivně vybočuje z řady ostatních vinařství v České republice. Titul se uděluje za stálou vynikající kvalitu vín daného vinařství, za jeho tuzemské nebo zahraniční úspěchy, za významný počin ve prospěch oboru, za inovativní technologické řešení apod. Titul je uznáním několikaletého vynikajícího odborného výkonu a vztahuje se k roku udělení na základě zhodnocení rozmanité činnosti vinařství v roce 2019.

Desátý ročník odstartuje 9. září a vyvrcholí při slavnostním vyhlášení 30. ledna 2020 v pavilonu Rotunda brněnského výstaviště.

Kontaktní informace: http://www.vinarstviroku.cz

 


Poslední novinky a zajímavosti:

| tisk | pdf |

autor: Jan Bretl