Wine Prague 2024
(14. - 15. 5. 2024)

 8. ročník mezinárodního veletrhu vína pro profesionály a odbornou veřejnost

Místo: Praha - Letňany, Výstaviště PVA Expo Praha
Termín: 14. - 15. 5. 2024

Mezinárodní veletrh vína Wine Prague si dal za cíl každoročně přinést do Prahy profesionální prostředí a podmínky pro obchod s vínem a navazování odborných kontaktů. 

Základem úspěšného veletrhu s vínem, tak jak je známe ze zahraničí, jsou moderní a dobře dostupné veletržní prostory s dokonalým servisem a všemi potřebnými službami, stejně tak jako rozsáhlá marketingová podpora akce i zúčastněných firem. 

Mediální podpora veletrhu partnerským časopisem WINE & Degustation a dalšími médii je zárukou kvalitní informovanosti návštěvníků i dobré prezentace vystavovatelů.

Součástí veletrhu je i bohatý a zajímavý doprovodný program, který dává možnost sofistikovaně prezentovat vína domácím i zahraničním zájemcům při horizontálních či vertikálních degustacích.

Spokojenost vystavovatelů i návštěvníků především z řad profesionálů v obchodě s vínem a množství uzavřených kontraktů napovídají, že veletrh Wine Prague potvrdil své výsadní postavení největší a nejdůležitější vinařské akce v ČR a současně významného veletrhu vína i ve střední Evropě. Veletrh Wine Prague tak byl již potřetí událostí, kterou by si žádný profesionál z oboru ani poučený milovník vína neměl nechat ujít.

Reportáž z ročníku 2018

Kontaktní informace: www.wineprague.com

 


Poslední novinky a zajímavosti:

| tisk | pdf |

autor: Jan Bretl